شرکت آرمان سوله اسکلت فلزی و سوله

ساخت اسکلت فلزی آرمان سوله

سوال بسیاری از کارفرمایان این است که از چه روشی برای ساخت و ساز استفاده کنند. امروزه ساخت و ساز عموما در دو شکل سازه های بتنی و فلزی انجام می گیرد . معمولا استفاده از سازه های بتنی امروزه متداول تر است اما در این مقاله سعی داریم شما را با مشخصات سازه های فلزی آشنا کنیم و مزایایی که در برابر سازه های بتنی دارند را شرح دهیم تا بتوانید بهترین روش را برای ساخت و ساز انتخاب کنید. با توسعه شهرها و گسترش ساخت و سازها و صنعتی و حرفه ای شدن سازه ها، باید روش های سنتی ساخت و ساز را با ساخت و ساز مدرن جایگزین کنیم. سازه های فلزی با مزایایی که دارند از جمله مقاومت ساختمان و وزن سبک تر بنا و زمان ساخت کوتاه تر می توانند گزینه ی خوبی برای ساخت و ساز باشند. اسکلت فلزی که از فولاد و تیر و ستون ساخته می شود دارای مقاومت بسیاری است. فولاد مصالح اصلی و بنیادی به کار رفته در اسکلت فلزی می باشد که به جهت مزایای زیاد فولاد از قبیل مقاومت بالا، جوش پذیری، همگن بودن، شکل پذیری و انعطاف پذیری و ارتجاعی بودن که باعث شده در اسکلت فلزی ساختمان استفاده شود و امروزه از پراهمیت ترین مصالح در صنعت ساخت و ساز به شمار می رود. این سبک از ساخت و ساز باعث می شود که وزن ساختمان کمتر باشد و همچنین در برابر فشار و ضربه و عوامل مخرب دیگر استحکام بیشتری داشته باشد و همچنین دارای تعادل نسبی بهتری باشد.

شرکت فنی مهندسی آرمان سوله اسکلت فلزی , ساخت سازه های فلزی

ضریب ایمنی بالا اسکلت فلزی

اسکلت فلزی دارای مزایای بسیاری می باشد که باعث می شود ضریب ایمنی سازه فلزی بالا باشد. از جمله این مزایا عبارتند از: کاهش چشمگیر وزن ساختمان، حجم فونداسیون پایین، در همه مراحل انجام عملیات می توان سازه را مورد تست و بازرسی قرار داد، بدون از بین رفتن مصالح و تخریب سازه می توان اصلاح و رفع عیب کرد و همچنین امکان انجام عملیات در شرایط مطلوب کارخانه و در نتیجه دقت و کیفیت بالا در ساخت اسکلت فلزی. خصوصیات اسکلت فلزی که ضریب ایمنی اسکلت فلزی را بالا می برد به شرح زیر است: ۱٫ مقاومت متعادل مصالح: فولاد که شاکله اصلی اسکلت فلزی است از مقاومت بالایی برخوردار بوده که در برابر فشار و کشش و همچنین در برابر برش دارای مقاومت خوبی است. در مواقعی که تحت فشار و کشش قرار بگیرد به راحتی قابل تعویض بوده و مقاطع به خوبی عکس العمل نشان می دهند. اما بتن هنگامی که تحت فشار قرار بگیرد و یا در هنگام برش مقاومت کمی دارد. پس سازه هایی که در برابر نیروی کششی مسلح نشده باشند به راحتی تخریب می شوند. ۲- خاصیت ارتجاعی: فولاد به دلیل خاصیت همگن بودن خاصیت ارتجاعی بالایی دارد که در محاسبات دقیقا مصداق عملی نیز دارد. به عبارت دیگر محاسبات ارتجاعی یک مقطع فولادی را می توان در محاسبات با اطمینان در نظر گرفت. در سازه های بتنی ارقام به دست آمده زیاد قابل اطمینان و معین نیستند. ۳- ماندگاری و دوام بالا: یکی از خصوصیات مهمی که فولاد دارد دوام و مقاومت آن است. اگر در ساخت و نگهداری ساختمان های اسکلت فلزی موارد ایمنی رعایت شود برای سالهای طولانی از آن ها استفاده کرد. ۴- حجم کم فضای اشغال شده: ساختمان های ساخته شده با اسکلت فلزی از حجم فونداسیون کمتری برخوردارند و ابعاد و ارتفاع تیرها و ستون های ساختمان فلزی بسیار کمتر از ابعاد و اندازه های ساختمان های بتنی است. سطح اشغال اسکلت در ساختمان های بتنی بیشتر است.

ارائه خدمات آرمان سوله در خصوص اسکلت فلزی

در مجموعه صنعتی آرمان سوله همه خدمات کارشناسی و مشاوره تخصصی و فنی حتی مواردی که در تعهد مجموعه نیست نیز ارائه می شود. این خدمات شامل مراحل تسطیح زمین و مراحل اجرایی پی، نما و پلان جانمایی سالن ها و دیگر جزئیات ساخت و خرید متریال و مصالح مورد نیاز پروژه، اخذ جواز و دیگر خدمات مرتبط می باشد. گروه صنعتی آرمان در ارائه خدمات اسکلت فلزی هزینه و مسئولیت تهیه پیچ و مهره ها را نیز به عهده می گیرد تا کارفرما با مسائل فنی مرتبط درگیر نشود. مجموعه صنعتی آرمان سوله با رعایت تمام نکات تخصصی طراحی و ساخت و گارانتی یک ساله طراحی، ساخت و نصب سوله ها و اسکلت فلزی مورد اجرا و بسیاری مزایای دیگر در اجرای پروژه ها سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز دارد.

طراحی و ساخت انواع سوله و اسکلت فلزی در آرمان سوله

گروه صنعتی آرمان سوله با سابقه ۴۵ ساله به طور فعال در زمینه ساخت و نصب اسکلت فلزی و سوله در عرصه صنعت مشغول به کار است. این مجموعه صنعتی در تلاش است تا با صداقت محوری و سلامت و کیفیت کار در جهت رضایت مشتری قدم مثبتی بردارد. گروه صنعتی آرمان سوله مشتری مداری و مدیریت کیفیت را در اولویت خود قرار داده است و با هدف ساخت انواع اسکلت های فلزی و سوله در کاربری های مختلف سعی در خدمت به سرمایه گذاران دارد. این مجموعه در همه پروژه های خود نکات فنی را و آیین نامه ای را توسط دفتر مهندسی کنترل کیفیت، کنترل می کند و طراحی سوله ها را به صورت تخصصی با ارائه وزن ایده آل بر اساس توزیع متریال در نقاط بحرانی انجام داده و در عین حال نیروهای وارده و لرزش های ناشی از بارهای باد و جریثقیل را کنترل می کند و از شل شدن پیچ ها و ترک خوردگی دیوار و نشست های احتمالی جلوگیری می کند.

زیبایی اسکلت فلزی اجرایی


به دلیل خصوصیات استحکام و قابلیت انعطاف پذیری و ارتجاعی فولاد، سازه های اسکلت فلزی دارای مزایای بسیاری می باشند. یکی از این مزایا که مورد توجه و استقبال بسیاری از معماران قرار گرفته است زیبایی طبیعی فولاد است. فولاد به شکلی است که معماران و طراحان سازه های اسکلت فلزی در هر شکلی از طراحی که بخواهند میزان زیادی از نور طبیعی در داخل ساحتمان داشته باشند و همچنین طاق های طولانی و بدون ستون طراحی کنند. سازه های فلزی در هر طرح و شکلی قابلیت پیاده سازی دارند. در سازه های فلزی قابلیت پیاده سازی انواع گنبدها و اسکلت ها و انواع اسکلت های فضا کار وجود دارد. گروه صنعتی آرمان سوله در طراحی و ساخت سازه های اسکلت فلزی هر نوع خلاقیت و ابتکاری را می توان به ایجاد نماید و همگی قابلیت اجرایی دارند. انواع شبکه های مسطح ترکیبی و انواع گنبدها قابلیت اجرایی دارند.

شرکت فنی مهندسی آرمان سوله اسکلت فلزی و سوله
شرکت آرمان سوله اسکلت فلزی و سوله

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *